Kniha návštěv

Datum: 05.12.2013

Vložil: Staník

Titulek: jojo

všechno zlé je k něčemu dobré......myslím , že každý v sobě o tom přemýšlí a není to nikomu jedno......ale aspoň se vrátíme zas na zem a začnem každý dělat to co má,je to v nás všichni jsme se hodně zlepšili ale ..........pořád máme přes sebou hodně práce,tak šup děti jdem na to :-)
a jak se říkalo za mých mladých let vem to ďas příští týden hrajem zas.

Odpovědět

—————

Datum: 05.12.2013

Vložil: Mike

Titulek: Zápas se Lvy

Nikomu se do toho nechce, tak začnu třeba já. Podíl na včerejší hrůze máme všichni a třeba mnou počínaje a kýmkoli konče. Kdo z vás si vzpomene na nedělní večerní hru, musí pochopit, že jinak to asi ani dopadnout nemělo. Já jsem z těch, kteří říkají, že porážky (byť to porážka nebyla) nejsou zbytečné. Ale musí poučit!!!! Je otázka jestli se dokážeme poučit. To, že si vypijeme otrocký trénink bruslení bude jen první krok . . . Dokud já budu moct, budu to zkoušet!

Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2013

Vložil: Staník

Titulek: kurvy šikmooké lekl jsem se jako hovado

https://www.novinky.cz/koktejl/321154-desiva-reklama-na-pneumatiky-je-temer-na-infarkt.html

Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2013

Vložil: Vedení TAKRAPA

Titulek: Zápas KarelIV

Pánové díky za včerejší výkon. Především Golman opravdu dobrý výkon z některých zákroků byl soupeř neštasný Roiky dík. Dál Karel a Geslík , Štegi perfektní práce Míra opět nezklamal skákal do střel i za cenu zranění. V útoku perfektní výkon Láda, Míša skvělí rozehrávky ve správnou chvíli uměl podržet puk a přesně nahrát třeba dalšímu adeptovi Stáník ve správnou chvíli na správným místě. Jura bezesporu jeden z nejlepších hráčů na hřišti pomáhal v obraně a v útoku rozhodoval nahrávkami a goly. Kajík příště mu ubereme kyslík a svážeme nohy ale jinak dobrej výkon. Taxíka hodnotit nebudu Taxík je Taxík jeho goly se budou vždy líbit. Sebe hodnotit nebudu ale budu se snažit na sobě pracovat. Jediné zklamání které bylo je výkon rozhodčího i když tam byl sám tak takhle by to nešlo objektivita nikde. Tak zase příště na dalšího soupeře Čaute. Za TAKRAPU Kráta


Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2013

Vložil: Geslík

Titulek: Re: Zápas KarelIV

Chci se přidat ke Kráťovi. Pěkný zápas užil jsem si to a hlavně jsme je porazili to je paráda. Díky všem hráli jsme dobře

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2013

Vložil: Staník

Titulek: bedýnka ty chceš do první lajny viď

Já myslím ,že je to dobrý nápad vzít si celý stůl a ukázat fotbalistům jak paří hokejky :-))))))))

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2013

Vložil: Bedýnka

Titulek: Re: bedýnka ty chceš do první lajny viď

Já sem rád ve druhý.
Stůl je pro 8, tak máte co dělat :D

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2013

Vložil: Mike

Titulek: Re: Re: bedýnka ty chceš do první lajny viď

Bedýnka, my nemusíme do první brázdy, podívej na sestavu první lajny a je ti jasný, že moc nevydrží. Zapaříme z jistoty druhé lajny ! ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2013

Vložil: Taxik

Titulek: Re: bedýnka ty chceš do první lajny viď

Nemám manželku netančí nechlastam tak asi budu doma

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Re: Re: bedýnka ty chceš do první lajny viď

Ja jsem na tom podobně, asi budu u taxika

Odpovědět

—————