Kniha návštěv

Datum: 19.11.2013

Vložil: Mike

Titulek: Dřevák roku

Nechápu, ale respektuju

Odpovědět

—————

Datum: 19.11.2013

Vložil: Staník

Titulek: Re: Dřevák roku

CO NECHÁPEŠ BYL NA DOVOLENÉ U MOŘE

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2013

Vložil: Mike

Titulek: Re: Re: Dřevák roku

Reaguješ na zprávu psanou v den kdy jsi vyhlásil jestli vyhovuji jako dřevák roku. Pozastavil jsem se nad tím, že já mám dřeváka poprvé a mám být dřevákem roku. No pakliže jím mám bý proč ne, ale nikomu to neusnadním. Už se nemůžu dočkat příště .... panáčkové ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2013

Vložil: Staník

Titulek: Re: Re: Re: Dřevák roku

Aha já myslel ,že nechápeš tu Jurovo zprávu o zámoří :-)
A neboj myslím že už v neděli....se toho zbavíš vlastně ne není zápas tak až příště ale určitě to bude zas jiný favorit neboj :-)

Odpovědět

—————

Datum: 17.11.2013

Vložil: Mike

Titulek: Dřeváček

Každý těžký osud se má snašet s hrdostí a tak se toho zhostím a vydržím, ohlídám a doufám, že předám dál a pozor třeba možná i vrátím ...;-)

Odpovědět

—————

Datum: 18.11.2013

Vložil: Kráta

Titulek: Re: Dřeváček

Hoši k tréninku, poslouchejte řádně trenéra já kvůli tomu že nějaký natvrdla neposlouchaj nebudu druhej den chodit skoro o berlích ruce, nohy, plíce vše ko .Chce to víc trénovat at je fyzička lepší. Příště místo toho báčka na konci bych dal červená modrá modrá červená co vy na to?

Odpovědět

—————

Datum: 18.11.2013

Vložil: Mike

Titulek: Re: Re: Dřeváček

Jsem rád, že nejsem jediný, kdo je dneska úplně mimo. Nohy nechtějí chodit, ruce nejsou moje a zbytek to nevytrhne.

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2013

Vložil: trenér

Titulek: Re: Re: Dřeváček

Ok tak na Kratovo přání neděli zakoncime bruslenim a dokonce vybral brzdy. Už se těším jak si zase polehate na led;-)

Odpovědět

—————

Datum: 17.11.2013

Vložil: Mike

Titulek: Náhradní nohy

Chlapci nemáte někdo nabídku na náhradní nohy, po té ranní procházxe by jsem ocenil nějakou tu náhradní končetinu ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 17.11.2013

Vložil: Staník

Titulek: Re: Náhradní nohy

A JESTLI NĚKDO POTŘEBOVAL PO RANNÍM TRÉNINKU NOVÝ NOHY TAK JÁ PO TOM VEČERNÍM POTŘEBUJI CELÉ TĚLO AU AU

Odpovědět

—————